Hej! Wiem, że jest późno, ale wcześniej nie miałem czasu by dodać coś.
Mam nadzieję, że wigilię spędziliście miło, w gronie rodziny :)
Oraz pochwalcie się co dostaliście!
Ja mogę napisać, że jestem zadowolony z prezentu, jakim jest telefon :D
Hmm, teraz tak patrząc na twarz mojej doll, stwierdzam, że długo nie zmieniłem makijażu i chyba raczej szybko go nie zmienię :D Zawsze gdy chcę się za niego wziąć, to albo nie mam czasu, albo mi nie wychodzi.
Sweter Supertrash
Bransoletka Archive
Torebka B. Bizou
Buty B. Bizou
Kolczyki B. Bizou
Podoba się Wam stylizacja?
Jesteście zmęczeni? ;D Ja szczerze - tak!
Pozdrawiam, miłej nocy